Ümraniye Oto Kiralama

Ümraniye, İstanbul ilinin ilçelerinden biridir. İstanbul’un nüfus bakımından en kalabalık dördüncü, Anadolu Yakası’nın en kalabalık ilçesidir. Ümraniye, ekonomik çeşitlilik açısından çok zengin bir yöredir. Küçük imalat sanayisinden konfeksiyona, yedek parça ve ağaç ürünleri üretimine kadar çeşitlilik göstermektedir. Ümraniye İstanbul’ un en hızlı kentleşen ve nüfusu hızla artan ilçelerinden birisidir. Ümraniye Oto Kiralama olarak, Ümraniye’de yerleşik birçok firma ve kişiye oto kiralama hizmeti sunan firmamız, farklı marka ve modellerden oluşan geniş araç yelpazesi, ekonomik kiralık araç fiyatları, güler yüzlü ve deneyimli araç kiralama personeli ile sizlere de hizmet sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Ümraniye’de birçok işletme olması nedeniyle, firma bazlı araç kiralama hizmeti yoğun olan bir ilçemizdir. Firmalar araç kiraladıkları zaman, trafik sigortası, kasko sigortası gibi sigorta masraflarından, yıllık araç bakımı, tamir ve hasar masrafları, belli dönemlerde araç yenileme masrafları gibi, birçok standart araç bakım, tamirat ve yenileme masraflarından kurtuldukları için araç kiralamak firmalara daha cazip gelmektedir. Ayrıca araç kiralama masraflarını şirketler gider olarak gösterebilmektedir. Bundan fazla istedikleri özelliklerdeki araçlara, yüklü bir yatırım yapmaksızın ihtiyacı olduğu kadar kullanmakta ve sadece kullandıkları zaman kadar araç masrafı yapmaktadır. Bu ve benzeri özellikleri nedeniyle araç kiralamak firmalar için avantajlıdır.

Yurt içinden ve yurt dışından gelen misafirlerini ağırlamak isteyen firma yöneticileri, aynı şekilde araç kiralama hizmetlerimizden yararlanmaktadır. Ümraniye bölgesine en yakın havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı’dır. Sabiha Gökçen Havalimanı teslim oto kiralama hizmetlerimizden yararlanabileceğiniz gibi, İstanbul Avrupa Yakasından gelecek misafirleriniz için, İstanbul Havalimanı Oto Kiralama hizmetimizde mevcuttur. Misafirlerinizin geleceği tarih ve saatte havalimanı teslim kiralık araç hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimizi aramanızı tavsiye ederiz.

Resmil tatiller, bayram, yılbaşı, özel günler ve etkinlikler için oto kiralamayı düşünüyorsanız, bu dönemlerde araç kiralama talepleri yoğun olduğu için, erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde, belirtilen tarih aralığında sizin adınıza istediğiniz araç rezerve edilecektir. Araç parkurumuzda, ekonomik grup araçlar, orta grup araçlar, orta üst grup araçlar, üst grup araçlar, premium araçlar, 8+1 araçlar, lüks araçlar mevcuttur. Kiralık Araçlar linkimizi ziyaret ederek, detaylı bilgi alabilirsiniz.