Tuzla Oto Kiralama

Tuzla, İstanbul’un en güneyinde yer alır. Coğrafi konum olarak kuzeyde ve batıda Pendik ilçesi bulunur. Doğusunda Kocaeli’nin Çayırova ilçesi yer alır. Tuzla ve çevresindeki firma ve kişiler için oto kiralama hizmeti sunan Oto Kiralıyorum, İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçe ve semtlerinde araç kiralama hizmeti sunduğu gibi, Kocaeli ilçe ve semtlerinde rent a car hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinde bulunan hizmet noktalarımız aracılığıyla tüm Türkiye geneli araç kiralama hizmeti sunuyoruz.

Kiralık araçlarımız arasında ekonomik kiralık araçlar olduğu gibi, lüks kiralık araçlarımız da vardır. Ayrıca yolcu sayısı fazla olan 8+1 araçlarımızdan da araç kiralama yapabilirsiniz. Oto Kiralıyorum aracılığıyla, araç kiralamak çok kolaydır. Web sitemiz üzerinden Kiralık Araçlar bölümümüzü ziyaret ederek, tüm kiralık araçlarımızı online inceleyebilirsiniz. Benzinli ve dizel yakıt seçenekleri, manuel vites ve otomatik vites alternatifleri, farklı markalar, farklı konfor ve güvenlik donanımları ile birçok kiralık araç modeli arasından, ihtiyaçlarınıza ve bütçesinize en uygun kiralık aracı seçebilir ve bizi arayarak veya WhatsApp destek hattımız üzerinden bize yazarak kiralık araç rezervasyonu yapabilirsiniz.

Tuzla Oto Kiralama olarak tüm kiralık araçlarımızın düzenli bakımını, rutin kontrollerini anlaşmalı servislerimiz aracılığıyla yaptırıyoruz. Araçlarımız düzenli olarak temizlenmekte ve kiralama öncesi temiz olarak teslim edilmektedir. Trafik sigortası, kasko sigortası masraflarının olmaması, tamir, bakım masraflarının olmaması, arıza ve kaza durumunda ortaya çıkacak masraflar, belirli dönemlerde araç yenileme masraflarının ortaya çıkması vb. nedenlerle, hem kişisel kullanım için hemde şirket içi kullanımlar için, araç kiralama daha ekonomiktir. Kiralanan araçlar için sadece kiralama dönemi için masraf yapılmakta, yapılan masraflar gider olarak gösterilmekte, aracın diğer masrafları sigorta, bakım, tamir, yenileme masrafları uğraşılmamaktadır. Eğer sizde araç kiralama avantajlarından yararlanmak, günü birlik, haftalık veya aylık dönemler ile araç kiralamak istiyorsanız, Tuzla Oto Kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Resmi tatiller, özel günler, yılbaşı ve dini bayramlar gibi araç kiralamanın yoğun olduğu dönemlerde, erken rezervasyon imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede kiralık araba bulamama gibi risklerden kurtulursunuz. Erken Rezervasyon Araç Kiralama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için her zaman bizi arayabilirsiniz.