Sultanbeyli Oto Kiralama

Sultanbeyli, İstanbul ilinin bir ilçesidir. İl İstanbul Asya yakasında yer almaktadır. Sultanbeyli İlçesi güneybatıda Kartal, doğuda Pendik, kuzeybatıda Sancaktepe ilçelerine komşudur. Sultanbeyli Oto Kiralama hizmetlerimiz kapsamında, Sultanbeyli ilçesi ve çevresinde araç kiralama, rent a car hizmetleri sunuyoruz. Oto Kiralıyorum, Türkiye geneli yaygın hizmet ağına sahiptir. Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde hizmet noktaları bulunmaktadır. İstanbul’da Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası tüm ilçe ve semtlerde hizmet sunmaktadır.

Amacımız araç kiralama hizmetlerimizden herkesin rahatlıkla yararlanabilmesidir. Bu amaç doğrultusunda, araç parkurumuzda birçok ekonomik araç, orta grup araçlar, lüks araçlar bulunmaktadır. Her bütçeye uygun kiralık araç çeşidimiz ile, geniş bir kitleye hizmet sunabilmeyi amaçladık. Kiralık Araçlar linkimizi kullanarak, tüm kiralık araçlarımızın detaylı inceleyebilir ve kiralık araç rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Oto Kiralıyorum, çok uzun bir süredir rent a car sektöründe hizmet sunmaktadır. Zaman içinde müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hizmet kalitemizi geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Amacımız en ekonomik fiyatlarla, profesyonel ve kaliteli bir araç kiralama hizmeti sunmaktır. Tüm araçlarımızın düzenli bakımını anlaşmalı servislerimizde belli aralıklar ile yaptırıyoruz. Araçlarımızda standart güvenlik donanımları bulunmaktadır. Aracın marka ve modeline her aracın güvenlik donanımları farklılık gösterebilir. Ayrıca standart konfor donanımları klima vb. araçlarımızda standarttır. Kiralık araçlarımızın güvenlik donanımları, teknik ve konfor özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için her zaman bizi arayabilirsiniz.

Sistematik ve programlı araç kiralama sistemimiz sayesinde, ihtiyacınız olan kiralık aracı sizlere bekletmeden, güvenli, ekonomik ve en kolay şekilde teslim edebiliyoruz. Müşteri memnuniyeti şirketimizin öncelikli politikasıdır, bu politika doğrultusunda hizmet kalitemizi arttırmak için sürekli çalışıyoruz. Kısa ve uzun dönem oto kiralama hizmetlerimiz sizde yararlanmak isterseniz, lütfen bizi arayınız.

Sizlerde araç kiralamak isterseniz, sitemiz üzerinden kiralık araçlarımızı inceleyebilirsiniz. Kiralamak istediğiniz araç için önceden araç rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Oto kiralama hizmetini almak kolay ve oldukça hızlıdır. Araç kiralamak için ehliyet ve kimliğinizle birlikte oto kiralama ofisine gelmeniz ve beğendiğiniz aracı belirtmeniz yeterli olacaktır. Ardından kiralama sözleşmesi imzalanmaktadır. Aracı birden fazla kişi kullanacak ise diğer kişi yada kişilerin de ehliyet ve kimliği ile ofise gelmesi gerekmektedir. Araç kiralama prosedürlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.