Şişli Oto Kiralama

Seçkin oteller, moda butikleri ve İstanbul Cevahir AVM gibi alışveriş merkezleriyle dolu lüks bir semt olan Şişli’de, şık restoranlarda Avrupa ve dünya mutfağından yemekler servis edilirken Halaskargazi Caddesi ve çevresi kokteyl barlarla doludur. Eğlence, seyahat veya gezi maksatlı olsun, yada bir iş gezisi olsun, Şişli’de bir oto kiralama firması arıyorsanız, Şişli Oto Kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için, bizi arayabilirsiniz. Kiralık Araç parkurumuzda detaylı inceleyebileceğiniz gibi, Kiralık Araçlar kategorimizde Audi A6, BMW X5, Mercedes E180, Mercedes G350D, Volvo S90 gibi birçok premium kiralık araç bulunmaktadır.

Şişli Oto Kiralama firması olarak Şişli’de hizmet sunduğumuz gibi, İstanbul’un diğer ilçe ve semtlerinde araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Ayrıca İstanbul Havalimanı Oto Kiralama ve Sabiha Gökçen Havalimanı Oto Kiralama hizmetlerimiz kapsamında, havalimanı teslim araç kiralama hizmetlerimizde bulunmaktadır. Eğer tatiliniz veya iş geziniz için araç kiralamayı düşünüyor ve havayolu taşımacılığını tercih ediyorsanız, havalimanı teslim kiralık araç hizmetimiz tam size göre. Kiralık araca ihtiyaç duyacağınız gün ve saatte havalimanı teslim araç kiralama hizmeti sunabiliriz. Oto Kiralıyorum,tüm Türkiye geneli yaygın servis ağı ile, Türkiye’deki farklı havalimanlarında teslim kiralık araç hizmeti sunmaktadır. Detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Oto Kiralıyorum, uzun yıllar araç kiralama sektöründe faaliyette bulunan bir araç kiralama firmasıdır. Farklı marka ve modellerden oluşan zengin araç parkuru, ekonomik araç kiralama fiyatları, güler yüzlü personeli ve Türkiye geneline yayılmış yaygın servis ağı ile, hizmetinizdedir. Tüm araçlarımız standart güvenlik donanımlarına sahiptir. Tüm araçlarımızda klima vb. bilinen konfor donanımları mevcuttur. Araçlarımızın güvenlik donanımları, teknik özellikleri ve konfor bilgileri hakkında detaylı bilgi almak bizi arayabilirsiniz.

Hangi aracı kiralamak istediğinize karar verdikten sonra, tüm işlemleriniz aynı gün içerisinde tamamlanır ve isterseniz aynı gün içerisinde veya ileri tarihli belirli bir günde aracınızı teslim alabilirsiniz. Resmi tatiller, dini bayramlar, özel günler veya etkinlikler söz konusu olduğunda, araç kiralama talepleri fazla olacağından, bu dönemlerde erken rezervasyon yaparak, önceden kiralık aracınızı ayırabilirsiniz. Araç kiralama işlemleri ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.