Silivri Oto Kiralama

İstanbul il merkezinin 69 kilometre batısında, D-100 karayolu üzerinde bulunan bir sahil şehri olan Silivri ve çevresinde oto kiralama hizmeti sunan firmamız, ekonomik ve lüks araçlardan oluşan zengin araç parkuru ile sizlerinde hizmetindedir. Eğer sizde Slivri ve çevresinde ikamet ediyor yada bu bölgede hizmet veren bir araç kiralama firması arıyorsanız, internet sitemiz üzerinden araç modellerimizi inceleyebilirsiniz. Araç parkurumuzda, Ekonomik Grup Araçlar, Orta Grup Araçlar, Orta Üst Grup Araçlar, Üst Grup Araçlar, Premium Araçlar, Lüks Araçlar bulunmaktadır. Ayrıca yolcu sayısı fazla olan seyahatleriniz için 8+1 kiralık araçlar kategorimizde bulunmaktadır. Kiralayabileceğiniz araçlar arasında ekonomik araçlar, Fiat Linea, Fiat Fiorino, Citroen C-Elysee, Hyundi 1i20, Renault Clio, Opel Corsa, Nissan Micra, Volkswagen Polo gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Lüks araç olarak Mercedes, BMW, Audi vb. bilinen birçok lüks marka araç sayabiliriz. İhtiyacınıza en uygun aracı kiralamak yada detaylı bilgi almak için her zaman bizi arayabilirsiniz.

Bayram, tatil ve özel etkinler için önceden erken rezervasyon yaptırarak daha ekonomik fiyatlara araç kiralamak mümkündür. Böyle zamanlarda oto kiralama ihtiyaçları artmış olduğundan kiralık araba da bulmak zorlaşmaktadır. Kiralayacağınız aracı önceden rezervasyon yaptırarak araç bulamama riskinizi de ortadan kaldırmış olacaksınız. Erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde belirtilen tarih ve saatte aracınız sizin adınıza rezerve edilecektir. Erken rezervasyon zamanlarında kampanyalı araç kiralama fiyatlarımızda ortaya çıkmaktadır. Ekonomik fiyatlara en iyi, en kaliteli araçları hizmetinize sunmayan amaçlayan Oto Kiralıyorum, sizlere de hizmet duymaktan mutluluk duyacaktır.

Araç Kiralama sektörü her geçen gün büyümektedir. Kişi ve firmalar hem iş görüşmeleri hem de seyahatleri için araç kiralamayı tercih etmektedir. Oto Kiralıyorum uzun yıllar araç kiralama sektöründe faaliyet göstermektedir. Müşteri ihtiyaçlarını ve taleplerini çok yakından takip etmekte, hizmet kalitesini arttırıcı çalışmalar yapmaktadır. Bu nedenle benzinli araçlar ve dizel araçlardan oluşan birçok araç seçeneğimiz ile, profesyonel ve kaliteli bir araç kiralama hizmeti alabilmeniz için sürekli kendimizi yeniliyoruz. Araç parkurumuzda mevcut araçların rutin kontrolünü düzenli olarak yaptırıyoruz. Güvenli ve huzurlu bir yolculuk yapmanız, araç kiralama hizmetimizden memnun kalmanız için çaba gösteriyoruz. Firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Firmamızdan adrese teslim ve havalimanı teslim kiralık araç hizmeti alabilirsiniz.