Sarıyer Oto Kiralama

Sarıyer, İstanbul’un Avrupa yakası’nda yer alan ilçedir. Güneyden Beşiktaş ve Kağıthane, batıdan Eyüp ilçeleri ile doğudan İstanbul Boğazı ve kuzeyden Karadeniz ile çevrilidir. Sarıyer’de gezmeye ve görmeye değer birçok yer bulunmaktadır. Eğer bir aracınız yoksa ve araç kiralamayı düşünüyorsanız, Sarıyer Oto Kiralama hizmetimiz kapsamında firmamızdan otomobil kiralayabilirsiniz.

Araç parkurumuzda birçok araba bulunmaktadır. Tercihiniz ister spor olsun ister klasik, ekonomik veya lüks araçlarımız arasından size en uygun olan aracımızı seçerek, araç kiralama işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Düğün ve özel etkinleriniz için veya önemli iş görüşmeleriniz için kulllanabileceğiniz birçok lüks otomobil, araç parkurumuzda mevcuttur. Mercedes G350D, Volvo S90, Audi 6 , BMW X5, Mercedes E180 gibi premium araçlarımız arasında tercih yapabileceğiniz gibi, üst grup araçlarımız arasında yer alan, Nissan Qashgai, Skoda Superb, Audi A3, Mercedes B180, VW Passat, VW Tiguan vb. araçlarımız arasından da tercih yapabilirsiniz.

Araç filomuzda yer alan araçlarımızın tamamının iç ve dış temizlikleri özenli bir şekilde yapılmıştır. Firmamız filosunda bulunan tüm araçların temizlik ve dezenfektan işlemleri alanında uzman firmalar tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir. Sarıyer Rent A Car sizlere kusursuz hizmet verme anlayışı ile emin adımlarla ilerlemektedir. Sarıyer’de araç kiralama sektöründe hizmet veren firmamız, ilgili bakanlıklar, mevzuat ve yönetmeliklerine uygun olarak kurulmuş bir şirkettir.  Oto Kiralıyorum, kurumsal anlayışla hizmet sunmakta olup, sağlamış olduğu hizmetler ve bu hizmetlerden dolayı doğan haklarınız sözleşme ile garanti altına alınmaktadır. Yurt içerisinde her zaman müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermekte olan Oto Kiralıyorum, sahip olduğu bir çok marka ve model araç seçeneği ile oto kiralama sektöründeki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeyi ve kaliteyi ekonomik fiyata sizlere sunmayı hedeflemektedir. Araç kiralama hizmetimiz ve araç kiralama prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, lütfen bizi arayınız.

Oto Kiralıyorum olarak temel ilkemiz müşterilerimize, en yeni model araçları, en hızlı şekilde sunmak ve müşterilerimizin 7 gün 24 saat konforlu ve güvenli yolculuk yapmasını sağlamaktır. Bu amaçla sürekli hizmet kalitemizi arttırıcı çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Oto kiralamak için yapmanız gereken tek şey ihtiyacınıza ve zevkinize uygun bir aracı belirlemek olacaktır. Otomobilinizi belirledikten sonra ehliyet ve kimliğinizle birlikte kiralama ofisimize gelip kiralama sözleşmesini imzalayıp aracınızı teslim alabilirsiniz. Adrese teslim ve havalimanı teslim araç kiralama hizmetimiz de bulunmaktadır. Bu hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz, bizi arayabilirsiniz.