Sancaktepe Oto Kiralama

Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası’nda bir ilçedir. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Kartal, güneybatısında Maltepe, batısında Ataşehir ve Ümraniye, kuzeyinde Çekmeköy, doğusunda Pendik ve Sultanbeyli ilçeleri bulunmaktadır. Oto Kiralıyorum olarak Sancaktepe’de bulunan firma ve kişiler için hizmet sunduğumuz gibi, çevre ilçe ve bölgeler içinde araç kiralama hizmetleri sunuyoruz. Günü birlik, haftalık, aylık olmak üzere farklı zaman aralıkları için oto kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralamada, kiralık araç fiyatlarımız daha ekonomiktir. Web sitemiz üzerinden kiralık araç modellerimizi inceleyebilir ve hangi aracı kiralamak istediğinize karar verdikten sonra, kiralık araç rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Kiralık Araç seçeneklerimiz arasında ekonomik araçlar, Hyundi 1i20, Renault Clio, Opel Corsa, Nissan Micra, Volkswagen Polo, Fiat Linea, Fiat Fiorino, Citroen C-Elysee gibi birçok seçenek bulunuyor. Lüks araçlarımız arasında Audi, Mercedes, BMW gibi bilinen birçok lüks otomobil yer almaktadır. Günümüzde gerek günü birlik seyahatler için, gerekse iş gezileri için kiralık araç kullanılmaktadır. Ayrıca uzun dönem araç kiralama ve filo seçenekleri ile, birçok firma sahibi kendi kullanımı için ve çalışanlarının kullanımı için oto kiralama seçeneklerini değerlendirmekte ve şirketlerinde kiralık araçlar tahsis etmektedir. Oto Kiralama, bakım masrafları, servis masrafları gibi birçok detaydan şirketleri kurtarmaktadır. Araç parkurunda bulunan tüm araçlar, düzenli olarak bakıma sokulmakta ve kaza ve arıza durumlarında anlaşmalı servisler vasıtasıyla tamir edilmekte ve bakımı yapılmaktadır. Tüm araçlarımız standart güvenlik donanımlarına ve konfor şartlarına haizdir.

Bayram, tatil ve özel günleriniz için daha önceden erken rezervasyon yaptırarak daha ekonomik şartlara otomobil kiralamanız mümkündür. Ayrıca böyle zamanlarda oto kiralama talepleri artmış olduğundan kiralık araç da bulmak zorlaşmaktadır. Kiralayacağınız arabayı daha önceden rezervasyon yaptırarak otomobil bulamama riskinizi de ortadan kaldırmış olursunuz. Erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde belirtilen tarih ve saatte otomobiliniz sizin adınıza rezerve edilecektir. Erken rezervasyon kiralık oto talepleri için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Oto Kiralıyorum, fiyatlarının ekonomik olması, kısa dönem ve uzun dönem oto kiralama seçeneklerinin fazla olması, araç parkurunda birçok ekonomik, orta düzey ve lüks araç bulunması nedeniyle, Sancaktepe’de bulunan birçok şirket ve kişi tarafından tercih edilmektedir. Sizde hemen şimdi bizi arayarak, araç kiralayabilirsiniz.