Pendik Oto Kiralama

Pendik Oto Kiralama, fiyatlarının ekonomik olması, kısa dönem ve uzun dönem araç kiralama seçeneklerinin fazla olması, araç parkurunda birçok ekonomik, orta düzey ve lüks araç bulunması nedeniyle, Pendik’de bulunan birçok şirket tarafından tercih edilmektedir. Gerek iş görüşmeleriniz için, gerekse kişisel seyahatleriniz için araç kiralama ihtiyacı duyduğunuzda, sizlere de hizmet vermek isteriz. Araç Kiralama sektörü her geçen gün büyümektedir. Kişi ve şirketler gerek iş görüşmeleri veya seyahatleri için yada bireysel kullanımları için araç kiralamayı tercih etmektedir. Oto Kiralıyorum olarak uzun yıllar oto kiralama sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Müşteri ihtiyaçlarını ve taleplerini yakından takip ediyoruz. Bu nedenle benzinli araçlar ve dizel araçlardan oluşan birçok araç seçeneğimiz ile, profesyonel ve kaliteli bir araç kiralama hizmeti alabilmeniz için sürekli kendimizi yeniliyoruz. Araç parkurumuzda bulunan araçların rutin kontrollerini düzenli olarak yaptırıyor ve güvenli ve huzurlu bir yolculuk yapmanızı sağlıyoruz.

Pendik ilçesinde faaliyet gösteren şirketimiz kısa dönem ve uzun dönem araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Günlük, Haftalık, Aylık oto kiralama hizmetleri sunuyoruz. Araç parkurumuzda Ekonomik Araçlar, Orta Grup Araçlar, Orta Üst Grup Araçlar, Üst Grup Araçlar, Premium Araçlar, Lüks Araçlar, 8+1 araçlar bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza en uygun araç tipini belirlemek için Kiralık Araçlar bölümümüze ziyaret edebilirsiniz.

Pendik Kiralık Araç aramalarında en çok tercih edilen firmalardan biri olan Oto Kiralıyorum, güler yüzlü personeli, geniş araç parkuru, ekonomik kiralık araç fiyatları ile araç kiralama sektöründe en çok aranılan şirketlerden birisi olmuştur. Araç parkurumuzda her bütçeye uygun kiralık otomobil bulunmaktadadır. Kısa döneme nazaran uzun dönem araç kiralamalarda fiyatlarımız daha ekonomiktir. Ayrıca bayram, tatil, özel etkinlikler, yılbaşı vb. öncesi erken rezervasyon araç kiralama işlemlerinde, erken rezervasyon kampanyaları uygulanmaktadır.

Kiralık arabalarımız anlaşmalı servisler tarafından düzenli olarak bakıma tabi tutulmaktadır. Araçlarımızın rutin servis bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralama sonrası araçlarımız temizlenmekte ve bir sonraki kiralama aşaması için hazır bekletilmektedir. Araçlarımızda standart güvenlik donanımları ve konfor ekipmanları bulunmaktadır. Araçlarımızın marka ve modeline göre sahip olduğu güvenlik donanımları değişiklik gösterebilir. Araç parkurumuz düzenli olarak yenilenmektedir. En güncel araç listemize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.