Küçükçekmece Oto Kiralama

Küçükçekmece Oto Kiralama, yurtiçi ve yurtdışından gelen misafirleri için oto kiralama hizmeti sunmaktadır. Bayram, tatil, özel günler gibi araç kiralamanın yoğun olduğu dönemlerde erken rezervasyon yaptırarak, araçsız kalma riskinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Erken rezervasyon yapılan kiralık araçlarımız, sizin istediğiniz tarih ve saat aralığında sizin adınıza rezerve edilecektir.

Kısa dönem ve uzun dönem araç kiralama fiyatlarımız, aracın marka ve modeline göre farklılık göstermektedir. Daha uzun dönem araç kiralaması yapıldığında, fiyatlarımız günlük araç kiralama fiyatlarımıza nazaran daha ekonomiktir. Web sitemizde 1-2 günlük araç kiralama fiyatlarımız ile 3-7 günlük araç kiralama fiyatlarımız ayrı ayrı gösterilmiştir.

Zengin kiralık araç parkurumuz, ekonomik oto kiralama fiyatlarımız, güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle oto kiralama sektöründe aranılan şirketlerden birisiyiz. Araç parkurumuzda, Ekonomik ve Lüks kategoride birçok araç bulunmaktadır.  Citroen C4, Merdeces E180, BMW X5, VW Passat, Jetta, Dacia Duster, Audi A3, Audi A6, Hyundai İ20, Fiat Egea, Fiat Fiarino, Fiat Linea, Opel Corsa, Opel Astra, Nissan Qashgai, Nissan Micra vb. birçok modelimizi, Kiralık Araçlar linkimizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Araçlarımız içinde benzinli ve dizel yakıtlı araçlar, manuel vites ve otomatik vites araçlar, yolcu sayısının fazla olduğu 8+1 araçlar, düğün eğlence, özel ziyaretler, misafir ağırlama, özel etkinler ve gezilerde kullanabileceğiniz lüks araçlar gibi, birçok araç çeşiti bulunmaktadır. Sizin zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir kiralık aracın araç parkurumuzda olacağını düşünüyoruz. Kiralamayı düşündüğünüz aracın hangisi olduğuna karar verdiğinizde, bizi arayarak kiralık araç rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Firmamız sadece Küçükçekmece ilçesinde değil aynı zamanda İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu Yakası tüm ilçe ve semtlerde oto kiralama hizmeti sunmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin farklı ilçe ve bölgelerinde araç kiralama hizmeti alabileceğiniz hizmet noktalarımız bulunmaktadır. Küçükçekmece Oto Kiralama hizmetimiz kapsamında, araç kiralamak için lütfen bizi arayınız veya WhatsApp destek hattımız üzerinden bize yazınız. Müşteri Temsilcilerimiz araç kiralama hizmetimiz hakkında sizleri detaylı olarak bilgilendirecektir.

Araçlarımızın rutin kontrolleri ve bakımı anlaşmalı servislerimiz tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Tüm araçlarımız standart güvenlik donanımları ile donatılmıştır. Oto kiralıyorum olarak müşteri memnuniyetini önemsiyoruz ve sizlere profesyonel kalitede, her bütçeye uygun ekonomik fiyatlar ile araç kiralama hizmeti sunmaya çalışıyoruz.