Kartal Oto Kiralama

Kartal ilçesi, batıda Maltepe, kuzeyde Sancaktepe, kuzeydoğuda Sultanbeyli ve doğuda Pendik ilçeleriyle çevrilidir. İstanbul’un en yüksek yeri Aydos Dağı ve İstanbul’un Balkonu diye adlandırılan Yakacık Tepesi Kartal’dadır. Kartal Oto Kiralama, ekonomik kategoriden lüks kategoriye mevcut tüm araçları ile, Kartal ve çevresindeki ilçe ve bölgeler için oto kiralama hizmetleri sunmaktadır. Eğer sizde Kartal’da oturuyor ve bir iş yada sehayat nedeniyle Kartal’da bulunuyorsanız, oto kiralama ihtiyaçlarınız için şirketimizden hizmet alabilirsiniz. Araç parkurumuzda her bütçeye uygun kiralık araçlarımız mevcuttur. Günlük veya haftalık araç kiralama bütçeniz hakkında bize bilgi verirseniz, söz konusu fiyat aralığındaki araçlarımız hakkında sizi bilgilendiririz. Yurtiçinden ve yurtdışından uçak ile gelecek misafirleriniz için havalimanı teslim araç kiralama hizmetimizde bulunmaktadır. İstanbul Havalimanı Oto Kiralama ve Sabiha Gökçen Havalimanı Oto Kiralama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi aramanız yeterlidir.

Günlük Araç Kiralama, Kısa Dönem Araç Kiralama, Uzun Dönem Araç Kiralama, İstanbul Havalimanı Teslim veya Sabiha Gökçen Havalimanı Teslim araç kiralama hizmetlerimiz ile Kartal’ın tüm bölgelerinde hizmetinizdeyiz. İstanbul’un tüm ilçe ve semtleri ve istanbul dışı tüm Türkiye’de hizmet alabileceğiniz hizmet noktaları ile, Türkiye’ye geneline yayılmış bir hizmet ağımız bulunmaktadır. Ekonomik Kiralık Araçlarımız arasında, Hyundai İ20, Nissan Micra, Renault Clio,Volkswagen Polo, Citroen Elysee, Fiat Fiorino, Fiat Linea, Ford Tourneo gibi araçlar bulunmaktadır. Üst Grup Premium Lüks araçlar kategorimizde ise, Skoda Superb, VW Passat, VW Tiguan, Audi A6, BMW X5, Audi A3, Mercedes B180, Nissan Qashgai, Mercedes E180, Mercedes G350D, Volvo S90 gibi araçlarımız yer almaktadır. Tüm kiralık araç modellerimizi, web sitemiz üzerinden Kiralık Araçlar linkimizi ziyaret ederek detaylı inceleyebilirsiniz.

Kiralamayı düşündüğünüz otomobile karar verdikten sonra web sitemiz üzerinden, whatsapp destek hattımız üzerinden yazarak veya bizzat bizi arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Oto Kiralama fiyatlarımız, aracın bulunduğu sınıfa göre, ekonomik kiralık araçlar, lüks kiralık araçlar gibi değişmekte, ayrıca kiralama süresine göre fiyatlarımız değişmektedir. Uzun dönem araç kiralama fiyatlarımız günlük araç kiralama fiyatlarımıza göre daha ekonomiktir. Ayrıca şirket kiralamaları için uzun dönem araç kiralama, filo araç kiralama hizmetlerimiz de mevcuttur. Oto kiralama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için her zaman bizi arayabilirsiniz.