Kağıthane Oto Kiralama

Kâğıthane, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bir ilçesidir. Kuzeyde Sarıyer, kuzeydoğuda Beşiktaş, doğu ve güneyde Şişli, güneybatıda Beyoğlu ve batıda da Eyüp ile çevrilidir. Kağıthane Oto Kiralama olarak, Kağıthane’de ve yakın çevre ilçe ve bölgelerde, oto kiralama hizmeti sunuyoruz. Zengin araç parkurumuz, ekonomik kiralık araç fiyatlarımız, sektöre yıllarını vermiş deneyimli, güler yüzlü personellerimiz ile sizlere de hizmet vermek isteriz. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine dağılmış yaygın hizmet ağımız ile, adrese teslim ve havalimanı teslim kiralık araç hizmeti sunuyoruz.

Ekonomik kiralık araçlarımız arasında, Fiat Linea, Fiat Fiorino, Hyundai İ20, Ford Tourneo, Opel Corsa, Nissan Micra, Renault Clio, Renault Symbol, Citroen Elysee, Volkswagen Polo gibi araçlarımız bulunuyor. Lüks kategorideki kiralık araçlarımız arasında, Mercedes G350D, Volvo S90, Audi A3, Audi A6, BMW X5, Mercedes E180, Mercedes B180, Nissan Qashgai, Skoda Superb, VW Passat, VW Tiguan gibi araçlarımız bulunmaktadır. Yolcu sayısı fazla 8+1 araçlarımız arasında ise, Ford Tourneo Custom, Peugeot Traveller’ı sayabiliriz. Tüm araçlarımızın rutin bakımları yapılmıştır. Kiralık araçlarımız belli aralıklar ile anlaşmalı servislerimiz tarafından kontrol edilmekte ve gerekli tamir ve bakım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Kağıthane’de birçok işletme olması nedeniyle, firma bazlı oto kiralama hizmeti yoğun olan bir ilçemizdir. Şirketler araç kiraladıkları zaman, trafik sigortası, kasko sigortası gibi sigorta masraflarından, yıllık araç bakımı, tamir ve hasar masrafları, belli dönemlerde araç yenileme masrafları gibi, birçok standart araç bakım, tamirat ve yenileme masraflarından kurtuldukları için araç kiralamak firmalara daha cazip gelmektedir. Ayrıca araç kiralama masraflarını şirketler gider olarak gösterebilmektedir. Bundan fazla istedikleri özelliklerdeki araçlara, yüklü bir yatırım yapmaksızın ihtiyacı olduğu kadar kullanmakta ve sadece kullandıkları zaman kadar araç masrafı yapmaktadır. Bu ve benzeri özellikleri nedeniyle araç kiralamak firmalar için avantajlıdır.

Oto Kiralıyorum olarak Kağıthane ilçesi haricinde, İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu yakası içinde yer alan tüm ilçe ve semtlerde ve il dışına çıkacak misafirlerimiz için Türkiye’nin farklı ilçelerinde bulunan hizmet noktalarımız aracılığıyla tüm Türkiye’de oto kiralama hizmeti sunuyoruz. Farklı il ve ilçelerdeki rent a car, kiralık araç, oto kiralama talepleriniz için de bizi arayabilirsiniz.