İzmit Oto Kiralama

İzmit Oto Kiralama, zengin araç parkuru, ekonomik kiralık araç fiyatları, sektöre yıllarını vermiş deneyimli, güler yüzlü personelleri ile sizlere de hizmet vermekten gurur duymaktadır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine dağılmış yaygın hizmet ağımız ile, adrese teslim ve havalimanı teslim kiralık araç hizmetlerimiz ile yanınızdayız. Ekonomik araçlarımız arasında, Hyundai İ20, Ford Tourneo, Opel Corsa, Nissan Micra, Renault Clio, Renault Symbol, Citroen Elysee, Fiat Linea, Fiat Fiorino, Volkswagen Polo gibi araçlarımız bulunmatadır. Lüks kategorideki kiralık araçlarımız arasında, Audi A6, BMW X5, Mercedes E180, Mercedes G350D, Volvo S90, Audi A3, Mercedes B180, Nissan Qashgai, Skoda Superb, VW Passat, VW Tiguan gibi araçlarımız bulunmaktadır. Yolcu sayısı fazla 8+1 araçlarımız arasında ise, Ford Tourneo Custom, Peugeot Traveller bulunmaktadır. Kiralık Araçlar linkimizi ziyaret ederek tüm kiralık araçlarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Araç parkurumuzdaki araçlar standart güvenlik ve konfor donanımları ile donatılmıştır. Araçlarımızın bakımları ve rutin kontrolleri anlaşmalı servislerimiz tarafından yapılmaktadır. Araçlarımız kiralama sonrası temizlenmektedir. Araç kiralama şahıslar haricinde şirketlerden tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Trafik Sigortası, Kasko Sigortası gibi sigortalama giderlerinin olmaması, aracın kaza durumunda çıkan ekstra masraflar, yıllık standart bakım ve kontrolleri sonucu ortaya çıkan ekstra giderler, araç yenileme masrafları, araç kiralama giderlerinin şirkete masraf olarak yazılma avantajları gibi, birçok avantajı nedeniyle şirketler tarafından da yoğun bir şekilde araç kiralama hizmeti kullanılmaktadır. Ayrıca birçok şirket şirket uzun dönem kiralama veya filo araç kiralama seçenekleri ile personelleri için araç kiralamaktadır. Bu nedenle araç kiralama sektörü her geçen gün büyümektedir.

Eğer sizde İzmit ve çevresinde ikamet ediyorsanız yada iş veya seyahat amaçlı İzmit ilçesinde bulunuyorsanız, oto kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bayram, Tatil, Özel Günler, Resmi Tatiller, Yılbaşı gibi özel günler ve etkinlikler döneminde araç kiralama sektörünün yoğun olması nedeniyle, önceden arayarak erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Erken Rezervasyon dönemlerinde ayrıca erken rezervasyon avantajları sunulmaktadır. Erken Rezervasyon yaptırarak bu özel günlerde araçsız kalma riskinizi ortadan kaldırmış olursunuz. İstanbul Havalimanı Oto Kiralama ve Sabiha Gökçen Havalimanı Oto Kiralama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.