Oto Kiralıyorum

Otokiraliyorum.com

Otokiraliyorum.com , oto kiralama sektöründe 20 yılı aşan deneyime sahip bir ekip tarafından kurulmuştur. Araç parkurumuzda farklı marka ve modellerde birçok aracımız mevcuttur. Otokiraliyorum deneyimli kadrosu ile en uygun fiyata zamanında ve güler yüzlü hizmet vermektedir; farklı markaların son filosuna sahiptir. Otokiraliyorum, her müşterisine bire bir hizmeti benimser ve sunar; müşterilerine en uygun fiyata yüksek kaliteli hizmet sunmaya devam eder ve hızla binlerce araçlık bir filoya dönüşür. Enerjik çalışanları ve takım ruhu ile yeni ürünler geliştirmeye, farklılaşma ve farklı hizmetleri sürekli takip ederek, bu ruhu müşterileri ile paylaşmaya devam ediyor.

Verdiğimiz Hizmetler

Araç Kiralama
Helikopter Kiralama
Yat Kiralama
Ev Kiralama

Oto Kiraliyorum olarak sürekli gelişimi, yenilikçiliği ve değişimi benimsemiş, müşteri memnuniyetini yükselterek kurumsal yapısıyla; çevresine güven veren öncü bir hizmet şirketi olmaktır.

Misyonumuz :Temsil ettiğimiz markanın gücünü en kaliteli ve en cazip koşullarda sağlamak; şeffaflık, dürüstlük ve içimizde çalışma azminin birleşimi ile departmanın hizmet anlayışını şekillendirir ve her zaman standartları aşan hizmetler sunar. Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak.

Kalite politikamız: Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini sağlayarak sadık müşteri portföyü oluşturmak, çalışanların haklarını koruyan bir çalışma sistemi yaratmak. Hizmetlerimizi kalite standartlarımızın üzerine çıkartmak. Kaliteli hizmet yapısı ile siz değerli müşterilerinin beğenisini kazanmaktır.

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmak için sizleri Adresimize Bekliyoruz.