Eyüp Oto Kiralama

Oto Kiralama sektörü kullanıcısına sağladığı avantajları nedeniyle her geçen gün büyümektedir. Araç kiralayan kişi sayısı her geçen gün artmaktadır. Zorunlu Trafik Sigortası, Kasko sigortası masrafları, araç bakım masrafları, aracın arızalanması veya kaza olması durumunda tamir masraflarının oluşması gibi masraflar, araç satın almanın maliyetli olması gibi nedenler, bir seyahat veya iş gezisinde gidilecek yere kendi aracınızın götürülmesinin aşırı maliyetli olması nedeniyle, birçok kişi araç kiralamayı tercih etmektedir. Eyüp Oto Kiralama olarak, Eyüp ve çevresinde ikamet eden firma ve kişiler için veya Eyüp ilçesine iş gezisi veya seyahat maksatlı gelen kişiler için oto kiralama hizmeti sunuyoruz.

Eyüp Oto Kiralama ile araç kiralamak çok kolaydır. Araç parkurumuzda lüks kiralık araçlar, ekonomik sınıf araçlar, orta sınıf araçlar bulunmaktadır. Fiat, Opel, Citroen, Hyundai, Kia, Nissan, BMW, Mercedes, Audi, Peugeout, Volkswagen vb. bilinen birçok markanın farklı model ve özelliklerdeki kiralık araçları araç parkurumuzda bulunmaktadır. Benzinli, Dizel yakıt seçenekleri, manuel veya otomatik vites araçlar, klasik veya spor araçlar olmak üzere birçok seçenek içinden size uygun bir aracımız olduğunu düşünüyoruz. Adrese teslim kiralık araç hizmeti, havalimanı teslim araç kiralama hizmeti gibi ekstra araç kiralama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kiralamayı düşündüğünüz araca karar verdikten sonra web sitemiz üzerinden, whatsapp destek hattımız üzerinden veya bizzat bizi arayarak kiralık araç rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Kiralık araç fiyatlarımız, aracın bulunduğu sınıfa göre, ekonomik kiralık araçlar, lüks kiralık araçlar gibi değişmekte, ayrıca kiralama süresine göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Uzun dönem araç kiralama fiyatlarımız günlük araç kiralama fiyatlarımıza göre daha ekonomiktir. Ayrıca şirket kiralamaları için uzun dönem araç kiralama, filo kiralama hizmetlerimiz de mevcuttur. Araç kiralama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için her zaman bizi arayabilirsiniz.

Eyüp Oto Kiralama firması sadece Eyüp ilçesinde hizmet sunmamaktadır. İstanbul’un tüm ilçe ve bölgelerinde hizmet sunuyoruz. İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden birçok müşterimiz bulunmaktadır. Oto Kiralıyorum, tüm Türkiye’de yaygın hizmet noktaları ile Türkiye genelinde araç kiralama hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’nin birçok havalimanında araç kiralama hizmet noktaları bulunmaktadır.