Çatalca Oto Kiralama

Çatalca Oto Kiralama hizmetleri, rent a car firması olarak Çatalca ve çevresinde bulunan firma ve kişiler için sunduğumuz bir araç kiralama hizmetidir. Ekonomik araçlardan lüks araçlara birçok aracı online seçebileceğiniz Oto Kiralıyorum web sitesi üzerinden, kiralamak istediğiniz aracı seçebilir ve arzu ederseniz kiralık araç rezervasyonu yapabilirsiniz. Yolcu sayısı fazla olan tatil, eğlence, hafta sonu piknikleri, iş seyahatleri gibi durumlar için, 8+1 kiralık araçlarımızda mevcuttur. Uzun yıllar rent a car sektöründe bulunan firmamız müşteri ihtiyaçları doğrultusunda araç parkurunu düzenli olarak yenilemektedir. Birçok kiralık araç çeşidimiz içinde sizinde kiralayabileceğiniz bir aracımızın olduğunu düşünüyoruz. Araçlarımız, markaları, modelleri, konfor ve donanım bilgileri, güvenlik ekipmanları gibi bilgiler için her zaman bizi arayabileceğinizi hatırlatırız.

Tüm araçlarımız düzenli olarak bakıma alınmakta ve anlaşmalı servislerimiz tarafından rutin bakımları yapılmaktadır. Aynı şekilde belli aralıklarla ve kiralama öncesi temizlik ve bakımlarıda yapılmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti hedefleyen firmamız, sizlere kaliteli ve profesyonel araç kiralama hizmetimizi en ekonomik fiyatlarla sunmaya amaçlamaktadır. Yılların verdiği bilgi ve birikimle hizmet kalitemizi arttırıcı çalışmalar yapıyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili öneri ve şikayetlerinizi her zaman iletişim bilgilerimizden bize iletebilirsiniz.

Yurtiçi ve yurtdışından gelen misafirlerimiz için oto kiralama hizmeti sunduğumuzu hatırlatırız. Ayrıca bayram, tatil, dini bayramlar, özel günler gibi araç kiralamanın yoğun olduğu dönemlerde erken rezervasyon yaptırarak, araçsız kalma riskinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Erken rezervasyon yapılan kiralık arabalarımız, sizin istediğiniz tarih ve saat aralığında sizin adınıza rezerve edilmektedir. Ayrıca erken rezervasyon fırsatlarından yararlanma imkanınızda bulunmaktadır. Kısa dönem ve uzun dönem araç kiralama fiyatlarımız, aracın marka ve modeline göre farklılık göstermektedir. Daha uzun dönem kiralama yapıldığında, fiyatlarımız günlük araç kiralama fiyatlarımıza nazaran daha ekonomiktir. Araç fiyatlarımızda, 1-2 günlük araç kiralama fiyatlarımız ile 3-7 günlük araç kiralama fiyatlarımız ayrı ayrı gösterilmiştir. Kiralık Oto fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, her zaman müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu yakasının tüm bölge ve semtlerinde oto kiralama hizmeti sunuyoruz. Eğer havalimanı kullanacak iseniz, İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı teslim kiralık araçlarımızda mevcuttur. Havalimanı teslim kiralık araç rezervasyonu için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.