Beyoğlu Oto Kiralama

Beyoğlu Oto Kiralama hizmetimiz kapsamında, Beyoğlu’nda ikamet eden firma ve kişilere, aynı zamanda Beyoğlu’na iş veya seyahat amaçlı gelen kişilere oto kiralama hizmetleri sunuyoruz. Beyoğlu, İstanbul’da kozmopolit teriminin hayat bulduğu yerdir. İstiklal Caddesi ve çevresindeki sokaklar yalnızca Beyoğlu’nun değil İstanbul’un da merkezi sayılabilir. İstiklal Caddesi dışında Cumhuriyet, İnönü ve Cihangir caddeleri de ticaret ve eğlence fonksiyonunun en belirgin oldukları yerlerdir. İlçe sınırları içinde yer alan çeşitli kültürel etkinliklerin yapıldığı tesisler, ilçenin bir kültür merkezi olmasını da sağlamıştır. Sinemalar, tiyatrolar, gösteri merkezleri gibi yerler, Beyoğlu İlçesi’nde yaşayan nüfustan çok fazla nüfusun faydalandığı, İstanbul ve Türkiye genelinde bir anlam ifade eden yerlerdir. Bu nedenle Beyoğlu ilçesinde kiralık araç kullanımı oranı oldukça yüksektir. Oto Kiralıyorum olarak araç parkurumuzda ekonomik ve lüks kategoride birçok araç bulunmaktadır.

Audi A3, Audi A6, BMW X5, Citroen C-Elysee, Citroen C4, Dacia Duster, Dacia Lodgy, Fiat Egea, Fiat Fiorino, Fiat Linea, Ford Tourneo, Hyundai Accent, Hyundai Elentra, Hyundai İ20, Kia Cerato, Mercedes B180, Mercedes E180, Mercedes G350D, Nissan Micra, Nissan Qashgai, Opel Astra, Opel Corsa, Peugeot 301, Peugeot Traveller, Renault Clio, Renault Megane, Skoda Oktavia, Seat İbiza, Skoda Superb, Volkswagen Polo,Volvo S90, VW Golf, VW Jetta, Passat, VW Tiguan vb. birçok araç arasından istediğiniz aracı seçerek, araç kiralama sürecini başlatabilirsiniz. Araç Kiralama işlemleriniz sırasında müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere tüm Türkiye geneli araç kiralama rent a car hizmetleri sunuyoruz. Araç kiralama hizmetimiz Beyoğlu ve çevresi ile sınırlı değildir. İstanbul’un her iki yakasında da, hem İstanbul Havalimanı, hemde Sabiha Gökçen Havalimanı teslim oto kiralama hizmetimiz mevcuttur. Firmamız hem yurtiçi hemde yurtdışından gelen misafirlerimize hizmet sunmaktadır. Oto Kiralıyorum, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sektöründeki gelişmeleri takip eden, araç parkurunu düzenli olarak yenileyen, müşterilerine kaliteli ve ekonomik fiyatlara araç kiralama hizmeti sunmayı amaçlayan bir rent a car firmasıdır. Geniş hizmet ağı, nerdeyse tüm Türkiye’de araç kiralama hizmeti sunmaktadır.