Beylikdüzü Oto Kiralama

Beylikdüzü araç kiralama hizmetinin yoğun olarak kullanıldığı ilçelerden birisidir. Beylikdüzü Oto Kiralama hizmetimiz kapsamında firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Toplu konut projeleri ve lüks sitelere ev sahipliği yapan ilçede belediyenin yaptığı araştırmaya göre, yaşayanların %40’ından fazlası üniversite mezunudur. Beylikdüzü İstanbul’un en kozmopolit ilçelerinden biridir, bu özelliği bir Türkiye mozayiği gibidir ve ilçede hatırı sayılı sayıda yabancı vatandaş da ikamet etmektedir. Beylikdüzü ilçesi kişi başına 10M²’yi aşan yeşil alanları ile bir Avrupa kenti standartındadır. Beylikdüzü ilçesinin hemen hemen her sokağı ve caddesinde simetrik aralıklarla ağaçlar bulunmaktadır. Geniş caddeleri, bulvarları, kaldırımları ve yeşil alanları ile Beylikdüzü İstanbul’un planlı kentleşmiş yeni yüzünü temsil etmektedir. Eğer Beylikdüzü’nde yaşıyor yada iş veya seyahat maksatlı beylikdüzün’de kısa süreli bulunuyorsanız, araç kiralama işlemleriniz Oto Kiralıyorum olarak hizmetinizdeyiz. Araç parkurumuzda ekonomik ve lüks farklı marka ve modellerde birçok araç bulunmaktadır.

Beylikdüzü Oto Kiralama hizmetimiz kapsamında firmamızdan hizmet almak için iletişim bilgilerimizden bizi aramanız yeterlidir. Eğer hangi aracı kiralayacağınıza henüz karar vermediyseniz, ilgilendiğiniz araçlar ile ilgili size telefonda bilgi verebileceğimiz gibi, web sitemiz üzerinden mevcut kiralık araçlarımızı inceleyebilir ve bir kiralık araç seçimi yapabilirsiniz. Günlük kiralamalara nazaran haftalık kiralama fiyatlarımız daha ekonomiktir, araç bilgilerimizde kiralık araç fiyatlarımız yayınlanmaktadır. Ekonomik, Orta, Orta Üst, Üst, Premium, 8+1 gibi farklı kategorilerde yer alan kiralık araçlarımızdan birini tercih ettiğiniz takdirde, ihtyiacınız olan tarih ve saat için sizin adınıza kiralık araç rezervasyonu yapılacaktır. Özellikle araç kiralamanın yoğun olduğu bayramlar, tatil zamanları, özel günler, yılbaşı, dini bayramlar gibi dönemlerde kiralık araç talepleri yoğun olduğu için, önceden arayarak erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Kiralık araçlarımız anlaşmalı servisler tarafından düzenli olarak bakıma tabi tutulmakta ve rutin servis bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralama sonrası araçlarımız temizlenmekte ve bir sonraki kiralama aşaması için hazır bekletilmektedir. Araçlarımızda standart güvenlik donanımları bulunmaktadır. Araçlarımızın marka ve modeline göre sahip olduğu güvenlik donanımları değişiklik gösterebilir, araçlarımızın konfor ve güvenlik donanımları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Beylikdüzü Oto Kiralama hizmetimiz kapsamında, İstanbul Havalimanı Oto Kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Eğer misafiriniz İstanbul Anadolu Yakası havalimanı hizmetlerimizden yararlanmak ister ise, Sabiha Gökçen Havalimanı Oto Kiralama hizmetlerimizinde mevcut olduğunu hatırlatmak isteriz.