Beykoz Oto Kiralama

Beykoz bölgesinde faaliyet gösteren firmamız kısa dönem ve uzun dönem oto kiralama hizmeti sunmaktadır. Günlük, Haftalık, Aylık araç kiralama hizmetleri sunuyoruz. Araç parkurumuzda Ekonomik Grup Araçlar, Orta Grup Araçlar, Orta Üst Grup Araçlar, Üst Grup Araçlar, Premium Araçlar, 8+1 Araçlar bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza en uygun araç tipini belirlemek için Kiralık Araçlar bölümümüze ziyaret edebilir ve araçlarımızı detaylı inceleyebilir ve karar verdiğiniz araç için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Beykoz Kiralık Oto aramalarında en çok tercih edilen firmalardan biri olan Oto Kiralıyorum, güler yüzlü personeli, geniş araç parkuru, ekonomik kiralık araç fiyatları ile oto kiralama sektöründe en çok aranılan firmalardan birisi olmuştur. Araç parkurumuzda her bütçeye uygun kiralık araba bulunmaktadır. Uzun dönem araç kiralamalarda fiyatlarımız daha ekonomiktir.

Oto Kiralıyorum olarak Beykoz ve çevresinde kiralık araç hizmeti alabileceğiniz gibi, İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu Yakası diğer ilçe ve semtlerinde de oto kiralama hizmeti alabilirsiniz. Türkiye’nin farklı illerinde hizmet alabileceğiniz hizmet noktaları ile, firmamız hem yurt içi misafirlerimize hem de yurtdışından gelen misafirlerimize araç kiralama hizmetleri sunmaktadır. Yurt içi ve yurtdışından gelen misafirlerimiz İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı teslim oto kiralama hizmeti alabilir. Bayram ve özel günler için erken rezervasyon yaptırmanız durumunda, hem fiyat avantajı yakalamış olursunuz hemde o tarihlerde araçsız kalma riskiniz ortadan kalkmış olur.

Tüm araçlarımızın bakımı düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralık araç olarak kullanılan araçların sürekli olarak farklı kişiler tarafından kullanılması nedeniyle, kiralama öncesi araçlarımız servis bakımına alınmakta ve anlaşmalı servislerimiz tarafından bakımı ve tamir işlemleri gerçekleştirilmektedir. Müşteri güvenliğini önemsiyoruz, bu nedenle belli aralıklarla araçlarımızın rutin bakımları gerçekleştirilmektedir. Ayrıca araçlarımızda standart güvenlik donanımları bulunmaktadır. Araçların marka ve modeline göre güvenlik donanımları farklılık gösterebilir, hangi aracımızda hangi güvenlik donanımı olduğu ile ilgili müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğer sizde Beykoz ve çevresinde ikamet ediyor veya bölgede kiralık bir araca ihtiyaç duyuyorsanız, Beykoz Oto Kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hangi aracı kiralamak istediğinize web sitemiz üzerinden araçlarımızı inceleyerek veya bizi telefonla arayarak karar verebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için arayınız.