Başakşehir Oto Kiralama

Başakşehir ve çevresinde ikamet ediyor ve oto kiralama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, ekonomik kategoriden lüks kategoriye kadar birçok araç seçeneğimizle hizmetinizdeyiz. Günü birlik, haftalık, aylık olmak üzere farklı zaman aralıkları için araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uzun dönem kiralamada kiralık araç fiyatlarımız daha ekonomiktir. Web sitemiz üzerinden araç modellerimizi inceleyebilir ve hangi aracı kiralamak istediğinize karar verebilirsiniz.

Başakşehir Oto Kiralama firması olarak Başakşehir ve çevresinde ikamet eden birçok kişi ve kuruma hizmet sunuyoruz. Kiralık Araç seçeneklerimiz arasında ekonomik araçlar, Fiat Linea, Fiat Fiorino, Citroen C-Elysee, Hyundi 1i20, Renault Clio, Opel Corsa, Nissan Micra, Volkswagen Polo gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Lüks araçlarımız arasında Mercedes, BMW, Audi vb. bilinen birçok lüks marka araç bulunmaktadır. Kiralamayı düşündüğünüz araç ile ilgili web sitemizden inceleme yapabileceğiniz gibi, iletişim bilgilerimizden bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Günümüzde gerek günü birlik seyahatler için olsun, gerek iş gezileri için olsun kiralık araçlar yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca uzun dönem kiralama ve filo seçenekleri ile, birçok firma sahibi kendi kullanımı için ve çalışanlarının kullanımı için araç kiralama seçeneklerini değerlendirmekte ve şirketlerinde kiralık araçlar kulllanmaktadır. Kiralık Araç kullanımı, bakım masrafları, servis masrafları gibi birçok detaydan şirketleri kurtarmaktadır. Oto Kiralıyorum olarak araç parkurumuzdaki tüm araçlar, düzenli olarak bakıma sokulmakta ve kaza ve arıza durumlarında anlaşmalı servisler vasıtasıyla tamir edilmekte ve bakımı yapılmaktadır.

Oto Kiralıyorum İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu Yakası olmak üzere, istanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde oto kiralama hizmeti sunmaktadır. Ayrıca İstanbul’da bulunan her iki havalimanında yani İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanında, havalimanı teslim veya şubede araç teslimi şeklinde kiralık araç hizmeti sunmaktadır. Uçuş tarihlerinizi göz önünde bulundurarak, daha önceden erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde, havalimanı teslim kiralık araç hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Başakşehir Oto Kiralama hizmetlerimizden sizde yararlanmak isterseniz hemen şimdi iletişim bilgilerimizden bizi arayınız veya WhatsApp destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçiniz. Kiralık araç modellerimiz ve araç kiralama fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için her zaman bizi arayabilir veya web sitemiz üzerinden fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.