Avcılar Oto Kiralama

Avcılar Oto Kiralama firması olarak araba kiralama sektöründe aranılan ve tercih edilen bir marka olmanın bilinci ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Oto Kiralıyorum, zengin araç parkuru, her bütçeye uygun araç bulunabilmesi, satış sonrası müşteri desteği açısından diğer rent a car firmaları arasında dikkat çekmektedir.

Özellikle rent a car sektöründe bulunan araçların sürekli olarak farklı kişiler tarafından kiralama suretiyle kullanılması nedeniyle, düzenli olarak bakımlarının yapılması önemlidir. Bu durum göz önünde bulundurularak, firmamız bünyesinde bulunan tüm araçların düzenli muayeneleri ve bakımları servis güvencesiyle düzenli olarak yapılmaktadır.

Sizlerde oto kiralamak istediğinizde, web sitemiz üzerinden kiralık araçlarımızı online olarak inceleyebilir ve kiralamak istediğiniz araç için araç rezervasyonu yapabilirsiniz. Araç kiralama hizmetini almak kolay ve oldukça hızlıdır. Araç kiralamak için ehliyet ve kimliğinizle birlikte kiralama ofisine gelmeniz ve beğendiğiniz aracı belirtmeniz yeterli olacaktır. Ardından kiralama sözleşmesi imzalanmaktadır. Aracı birden fazla kişi kullanacak ise diğer kişi yada kişilerin de ehliyet ve kimliği ile ofise gelmesi gerekir. Oto Kiralıyorum olarak İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu Yakası ilçe ve bölgelerinde şubelerimiz bulunmaktadır. Avcılar ve çevresinde yakın bir bölgede ikamet ediyorsanız, Avcılar Oto Kiralama ofisimize müracaat ederek, araç kiralayabilirsiniz.

Avcılar araç kiralama sayesinde bir çok kişi günü birlik yada uzun seyahatlerini hızlı ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmektedir. Her zevke ve ihtiyaca yönelik araçları kiralamak için iletişim bilgilerinden yada WhatsApp destek hattımız üzerinden hızlıca bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekonomik, spor, lüks ve klasik araçlar sizleri beklemektedir. İhtiyaçlarınıza uygun bir kiralık aracın bünyemizde olduğunu düşünüyoruz.

Avcılar Oto Kiralama firması sizlerin önceliklerine fazlasıyla önem vermektedir. Aracı kullanırken yaşayacağınız keyif, ihtiyaç ve isteklerinizin de tam olabilmesi için arabalarda pek çok konfor donanımı hazır bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu konfor ve donanımlar arabanın modeli ve markasına göre farklılıklar göstermektedir. Ancak kesinlikle olması gereken klima gibi iklimlendirme donanımları tüm araçlarda ve modellerde standart olarak sunulmaktadır. Eğer kiralayacağınız aracın teknik donanımları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz, müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.